RSS Feed Nowa rewolucja w sieci

Kanał RSS, znany również jako „kanał wiadomości”, to syndykowany kanał wiadomości w formacie XML, który możesz subskrybować. Czytnik kanałów wiadomości, znany również jako „agregator wiadomości”, to oprogramowanie umożliwiające subskrybowanie kanałów RSS. Organizacje będą ufać swoim pracownikom na tyle, aby mogli subskrybować kanały RSS. Mając czytnik RSS, możesz subskrybować dowolne kanały i szybko przeglądać interesujące Cię wiadomości. Po zainstalowaniu oprogramowanie to automatycznie agreguje i wyświetla kanały RSS, które subskrybujesz. Dostęp do kanału RSS przypomina podcasting, ponieważ subskrybujesz kanał.

Zaktualizuj swój plik RSS, a wszystkie zewnętrzne witryny, które subskrybują Twój kanał, zostaną automatycznie zaktualizowane. Ale już reporter medyczny może subskrybować kanał RSS i otrzymywać aktualizacje publikowane w bazie danych zdrowia. Aby zasubskrybować kanały RSS z USATODAY.com, po prostu wybierz interesującą Cię sekcję treści z listy znajdującej się na tej stronie. Użytkownicy wybierają kanały rss (treść), które chcą subskrybować. Adres URL skopiowany do schowka będzie lokalizacją, której czytnik RSS będzie wymagał, aby zasubskrybować ten kanał. Użyj podanego adresu URL, aby zasubskrybować kanał RSS z ofertami pracy w tej kategorii. Wybrany przez Ciebie czytnik będzie miał instrukcje dotyczące subskrybowania kanałów RSS.

sources from lodi777slot

Czytelnik

sources from lodi777slot.ph

Korzystanie z czytnika kanałów RSS pozwala otrzymywać powiadomienia, gdy pojawią się nowe artykuły na interesujące Cię tematy. Kanały RSS PubMed będą zawierać cytaty pobrane przez Twoje wyszukiwania PubMed od czasu ostatniego połączenia z czytnikiem RSS. Za pomocą czytnika RSS można skanować kanały z różnych źródeł z możliwością dostępu do pełnej treści dotyczącej dowolnych interesujących kanałów. Aby poprawnie odczytać kanał, potrzebujesz czytnika RSS. Następnie musisz postępować zgodnie z instrukcjami dla konkretnego czytnika wiadomości, aby dodać kanał do swojej listy RSS. Uruchom RssReader i przejdź do dodaj( ) kanał/kanał, a następnie wklej (kliknij prawym przyciskiem myszy) adres URL i naciśnij OK. Dodaj tyle kanałów do tego bezpłatnego czytnika RSS, ile chcesz i używaj go jako bezpłatnego agregatora wiadomości. Listy rankingowe i niestandardowe wyszukiwania są dostępne jako kanały RSS, które można zaimportować do czytnika wiadomości.

Czytnik RSS może użyć tej wskazówki, aby automatycznie ustawić interwał sondowania dla źródła RSS. Następnie wróć do czytnika RSS i postępuj zgodnie z instrukcjami dla konkretnego czytnika, aby dodać nowy kanał.